Tekne Turu İle Müthiş Bir Sezon Geçirin

Sıcak yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yerini alan tekne turları ile sezonu harika bir şekilde geçirebilirsiniz. Kavurucu sıcaklardan kurtulup serinlemek isteyenler, bronzlaşmak isteyenler, güneşin tadını çıkaranlar herkes marmaris tekne turu ile sezonda tatilin tadını çıkarıyor.

Marmaris tekne turu

Kordon Caddesi, Saman İskelesi ve Yat limanı bölgelerinden hareket edilmektedir. Marmaris’in her bölgesine tur düzenlemekteyiz. Sezonun açık ara fark ile en iyi tekne turu olduğumuzu sizlere keyifli saatler geçirerek göstermek isteriz. Tur katılımlarınızda öğle yemeği verilmektedir. Tur öncesi gidilen koylar listemize ” marmaris tekne turu gidilen koylar ” adlı yazımızdan görüntüleyebilirsiniz. Siz değerli misafirlerimizin ek talepleri olur ise bize iletişim numaramızdan ulaşarak bildirebilirsiniz. Günlük kapsam dışında özel tekne turu seferleri taleplere göre yapılmaktadır.

Marmaris tekne turu

Eğlencenin adresi olarak nitelendirdiğimiz tekne turları ile birbirinden farklı koylara gidiyoruz. Marmaris tekne turu programlarımız arkadaş grupları, aileler, sevgili çiftler için organize edilebilir. Tekne içerisinde bulunan ekibimiz her türlü ihtiyacınız için hizmetinizde olacaktır. Tur kapsamında kaptanımız zaman zaman koylar hakkında ufak bilgilendirmeler yaparak gördüğümüz koylar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tekne turumuz hakkında daha fazla bilgi almak için marmaris tekne turu içerisinde yer alan iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz. Sizi en iyi şekilde ağırlamaktan keyif duyuyoruz.

2 Yorum

  • Hamdi Görgülü

    Gerçekten işini muhteşem yapan bir ekibiniz var. Gidilen koylar doğa ile uyumlu harika marmaris tekne turu için sizi önereceğim.

  • Teknoloji Haberleri TEKNO BİLİM ADAMI

    Yazın. Tatile geldiğimde mutlaka yat turları olarak sizi tercih edeceğim. Bu konuda size güvenim tam. İyi çalışmalar diliyorum.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir