Kadırga koyu tekne turu olarak burada mükemmel vakit geçirebilir, doğa harikası atmosferde denize girebilir, teknemizden suya atlayıp eğlenceli, pozitif bir tatil yapabilirsiniz. Marmaris tekne turları kapsamında kalabalık olmayan, rahatça denize girebileceğiniz koylardan biridir. Muğla Marmaris’in harika yeşili ve benzersiz mavisi bir arada olunca tekne turu daha özel hissettirmektedir.

Kadırga koyu Kadırga Burnu’nun (36°43.8’K-28°18’D) kuzeyinde, batıya doğru girinti yapmış koydur. Giriş kısmının derin olması ile bilinir ancak yüzme bilenler için sorun teşkil etmez. Marmaris tekne turu olarak yapılan koy gezintisinde sahilden 15 20 metre ilerde alargada kalınmaktadır. Deniz berraklığı oldukça iyidir. Burada dalışlar gerçekleştirilmektedir. Gün içerisinde Marmaris tekne turları düzenleyen gruplar katılım göstermektedir. Temizlik açısından son derece hijyenik bir yapıdadır.

Sizlerde Marmaris Kadırga Koyu’na gitmek, harika vakit geçirerek tatilinizi daha özel kılmak istiyorsanız sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Marmaris tekne turu olarak ağırlayacağımız misafirlerimize öğle yemeği verilmektedir.