Gebe klise koyu Muğla Marmaris sınırları içerisinde yer almaktadır. Kesinlikle ziyaret edilmesi gereken koylardan birisi. Denizin mükemmel maviliği, tonları, berrak ve temiz deniz suyu turizmi canlandırmaya yetiyor. Marmaris tekne turu araması yapan değerli tatilciler için tur kapsamında gebe klise koyuna gidilmektedir. Burada denize giriş zamanı ayrılmakta olup koyun kendine ait sahilinde de güneşlenmeniz mümkün.

Gebe klise koyu

gebe klise koyu

Muğla marmaris koyları Türkiye’nin en iyi ve doğası en iyi olan koylarını barındırmaktadır. Marmaris gebe klise koyu ağaçları ve çamları etrafına alarak denizin maviliği ile harika bir görüntü sunmaktadır. Muğla ve çevresinde tatil planınız var ise özel tekne turlarına katılım göstererek bu koyu görmenizi tavsiye ederiz. Marmaris merkeze 60 km mesafede yer alan koylar için iletişim sayfamızdan destek alabilir, kayıt olabilirsiniz.

Dip not : Koy sakinliği ile burada huzurlu bir deniz keyfi yaşayabilirsiniz. Gebe klise hakkında daha fazla bilgi almak için tekne turlarımıza ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.